Aktualności

Aktualności

POLSKA NAGRODA INNOWACYJNOŚCI 2019

 

Jest nam niezmiernie miło poinformować Państwa, że zostaliśmy laureatem POLSKIEJ NAGRODY INNOWACYJNOŚCI 2019. Dziękujemy organizatorom Polski Kongres Przedsiębiorczości i gratulujemy wszystkim laureatom w pozostałych kategoriach.
Obecność w gronie takich osób to wyróżnienie, ale również motywacja do dalszej pracy.
Dziękujemy!

Podziękowania za referencje

Bardzo dziękujemy wszystkim naszym zadowolonym klientom za liczne referencje. To dla nas bardzo duże wyróżnienie. Daje nam to poczucie, że nasza ciężka praca znajduje uznanie.
Z naszej strony obiecujemy, że nadal będziemy angażować się w 100% w opiekę nad Państwa nieruchomościami.

Odczyty liczników a funkcjonalność IAN

 

Na wielu wspólnotach, którymi zarządzamy zbliża się czas rozliczeń. Art. 45 a ust. 11 Prawa energetycznego nakłada na właściciela lokalu obowiązek udostępnienia pomieszczenia, w którym zamontowany jest ciepłomierz lub inne urządzenie służące do pomiaru zużycia ciepła lub wody celem jego kontroli lub odczytu w celu dokonania rozliczenia.
Czy wiecie, że w IAN dołożyliśmy aplikację mobilną IAN Liczniki. Jest obsługiwana przez różne wersje systemów operacyjnych Android i iOS. Jej główna funkcjonalność polega na sprawdzaniu stanu liczników oraz ich odczycie w warunkach ograniczonego lub całkowitego braku zasięgu internetu.

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Jeśli chcesz poznać szczegóły kliknij tutaj.