Kadra

Kadra zarządzająca

Struktura organizacyjna naszej firmy jest bardzo prosta, a jej celem jest łatwy kontakt i dobra komunikacja z klientami. Od początku funkcjonowania spółki przyjęliśmy, że kadra zarządzająca zawsze będzie sprawować bezpośredni nadzór nad nieruchomością oraz pracownikami wyznaczonymi do obsługi nieruchomości.

Nasze działy: administracyjny, finansowy, biurowy,

Wszystkie działy stale ze sobą współpracują, aby zapewnić jak najlepszy przepływ informacji.

Naszym największym atutem jest zgrany i stały zespół, gdyż zgodnie ze znaną prawdą wiemy, że to właśnie ludzie są największym kapitałem firmy. Doświadczenie każdego pracownika na konkretnej nieruchomości jest bezcenne, dlatego największym priorytetem jest dla nas stała obsada nieruchomości. Stawiamy na ciągły rozwój pracowników poprzez wewnętrzne szkolenia oraz podczas licznych zewnętrznych wykładów i kongresów. 

Dział administracyjny

Wojciech Dworzyński

Prezes Zarządu,
Dyrektor ds. Zarządzania Nieruchomościami

Zarządca nieruchomości. Od 2005r. poświęcony zarządzaniu nieruchomościami wspólnot mieszkaniowych. Przez wiele lat współpracujący z jedną z największych firm, działającą na warszawskim rynku nieruchomości. W 2012 karierę zawodową związał z rozwojem firmy Atlanti Nieruchomości sp. z o.o., gdzie pełni funkcję Dyrektora ds. Zarządzania Nieruchomościami a od maja 2016 również Prezesa Zarządu. Kierujący pracą zarządców, dbający o zadowolenie klientów obsługiwanych wspólnot mieszkaniowych.

Współtwórca procedur operacyjnych a jednocześnie oprogramowania będącego obecnie najbardziej innowacyjnym narzędziem na rynku nieruchomości. Autor licznych artykułów i komentarzy w prasie branżowej. Wykładowca we WSPON i na Politechnice Warszawskiej. Cechuje go pracowitość, pomysłowość i ambicja, dzięki którym stale dąży do rozwoju swojego i firmy.

Sebastian Janicki

Wiceprezes Zarządu,
Dyrektor Zarządzający,
Zarządca i Pośrednik w obrocie Nieruchomościami

Ukończył Ekonomię, a także studia podyplomowe w zakresie zarządzania, pośrednictwa i wyceny nieruchomości. Licencjonowany zarządca i pośrednik w obrocie nieruchomościami.

 Od 2009 związany z szeroko rozumianym rynkiem nieruchomości. W latach 2010-2012 pełniąc funkcję Dyrektora ds. Zarządzania Nieruchomościami w firmie Universal Property. Od 2012 jako Wiceprezes spółki pełni funkcję Dyrektora Zarządzającego w firmie Nieruchomości sp. z o. o.

Odpowiedzialny za kierowanie pracą zarządców, zadowolenie klientów obsługiwanych nieruchomości oraz za prawidłowe funkcjonowanie spółki. Współtwórca procedur operacyjnych a jednocześnie oprogramowania będącego obecnie najbardziej innowacyjnym narzędziem na rynku nieruchomości. Recenzent rynku w mediach oraz uczestnik debat w prasie branżowej. Wykładowca we WSPON i na Politechnice Warszawskiej. Jest osobą sumienną, odpowiedzialną i zorganizowaną o dużej wiedzy merytorycznej na temat nieruchomości.

Tadeusz Bocheński

Zarządca Nieruchomości

Zarządca i pośrednik nieruchomości z wieloletnim doświadczeniem działający na rynku nieruchomości od 2008 roku. Jeden ze współzałożycieli spółki, solidny filar, na którym opiera się dział administracyjny. Dzięki swojej wiedzy stanowi duże wsparcie dla wszystkich pracowników. Specjalizuje się w zarządach powierzonych oraz we współpracy z deweloperami.

Ma pogodne usposobienie, co pomaga przy nawiązywaniu silnych i trwałych relacji, a dzięki swojemu zaangażowaniu i dokładności potrafi stawić czoła niejednemu ciekawemu wyzwaniu.

Dział finansowy

Marta Dworzyńska – Parys

Dyrektor Działu Gospodarki Ekonomiczno-Finansowej, Księgowa

Licencjonowana Księgowa. Ukończyła kierunek Finanse i Rachunkowość na Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie. Od 10 lat z powodzeniem zajmuje się obsługą ekonomiczno-finansową wspólnot mieszkaniowych. Od 2012 związała swoją przyszłość ze spółką Atlanti Nieruchomości sp. z o. o. i objęła stanowisko Dyrektora Działu Gospodarki Ekonomiczno-Finansowej. Skrupulatność i konsekwencja to cechy, które charakteryzują jej podejście do pracy, tak niezbędne w zarządzaniu finansami obsługiwanych nieruchomości.

Dział biurowy

Katarzyna Janicka

Dyrektor Biura Spółki

Absolwentka Akademii Obrony Narodowej z tytułem naukowym doktora nauk społecznych. Przez 10 lat pracowała w Warszawskim Stowarzyszeniu Pośredników w Obrocie Nieruchomościami, zajmując się obsługą sprzedaży systemu MLS, a w latach 2017-2019 pełniła funkcję Dyrektora.
W 2012 roku związała się z firmą Atlanti Nieruchomości pełniąc rolę koordynatora projektu IAN, a od marca 2019 roku objęła stanowisko Dyrektora ds. sprzedaży produktów informatycznych oraz Dyrektora Biura Spółki. Długoletnia praca z klientami systemu MLS pozwoliła jej lepiej zrozumieć specyfikę rynku nieruchomości oraz oczekiwania profesjonalistów zajmujących się jego obsługą. 

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Jeśli chcesz poznać szczegóły kliknij tutaj.