Nagrody

Nagrody

NAGRODA 2019

Polska Nagroda Innowacyjność

Polska Nagroda Innowacyjności – – pod honorowym  patronatem Komisji Europejskiej i Parlamentu Europejskiego, Ministerstwa Inwestycji i Rozwoju, Polskiej Rady Biznesu i Business Centre Club za wdrażanie nowoczesnych w zakresie zarządzania nieruchomościami.

NAGRODA 2018

Nagroda Inteligentnego Rozwoju

…pod patronatem Ministerstwa Rozwoju, Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego oraz Narodowego Centrum Badań i Rozwoju, za wyjątkowe innowacyjne rozwiązania – wykonanie specjalistycznego oprogramowania do zarządzania nieruchomościami. 

NAGRODY 2016

Nagroda Inteligentnego Rozwoju

pod patronatem Ministerstwa Rozwoju, Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego oraz Narodowego Centrum Badań i Rozwoju, za wyjątkowe innowacyjne rozwiązania – wykonanie specjalistycznego oprogramowania do zarządzania nieruchomościami.

Lider Przedsiębiorczości

pod patronatem Marszałka Województwa Mazowieckiego, Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości, za szczególne osiągnięcia w dziedzinie przedsiębiorczości i konkurencyjności oraz wysoki poziom jakości świadczonych usług w zakresie zarządzania nieruchomościami.

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Jeśli chcesz poznać szczegóły kliknij tutaj.