Nasi partnerzy

Nasi partnerzy

WARSZAWSKIE STOWARZYSZENIE POŚREDNIKÓW W OBROCIE NIERUCHOMOŚCIAMI WSPON

Organizacja zawodowa, działająca od 1994 r. skupiająca pośredników w obrocie nieruchomościami. Wśród celów działalności WSPON wymienić można m. in. : reprezentację interesów członków wobec administracji państwowej i lokalnej, organizacji społecznych i gospodarczych, kształtowanie opinii środowiska, tworzenie zasad współpracy pomiędzy członkami Stowarzyszenia

POLSKA FEDERACJA
RYNKU NIERUCHOMOŚCI PFRN

jest dobrowolnym związkiem samorządnych organizacji posiadających osobowość prawną. Została utworzona w styczniu 1995 roku przez sześć regionalnych stowarzyszeń pośredników w obrocie nieruchomościami i do lutego 1997 r. działała pod nazwą Polska Federacja Pośredników w Obrocie Nieruchomościami. W chwili obecnej PFRN działa na rzecz i w interesie 23 regionalnych stowarzyszeń pośredników oraz zarządców nieruchomości, zrzeszających prawie 3500 osób.

CEPI

Rada Europejska Zawodów Nieruchomościowych – utworzona w 1990 roku, jest międzynarodowym stowarzyszeniem specjalistów rynku nieruchomości i zarządców nieruchomości, organizacją non-profit z siedzibą w Brukseli. W strukturach CEPI jest około 30 krajowych stowarzyszeń w krajach UE i EFTA i gromadzi ponad 200.000 specjalistów rynku nieruchomości.

POLSKIE STOWARZYSZENIE ZARZĄDCÓW NIERUCHOMOŚCI PSZN

powstało w 1998 roku w Warszawie w celu stałego podnoszenia kwalifikacji, ochrony i reprezentowania całej grupy zawodowej oraz współpracy z organizacjami zrzeszającymi przedstawicieli innych zawodów związanych z nieruchomościami.

STOWARZYSZENIE WŁAŚCICIELI NIERUCHOMOŚCI
NA WYNAJEM „MIESZKANICZNIK”

Organizacja społeczna, której celem jest dążenie do ucywilizowania polskiego rynku najmu. Celem działalności jest m.in. kreowanie i promowanie etycznych standardów najmu, zwiększanie bezpieczeństwa najmu oraz zbudowanie platformy wymiany wiedzy i doświadczeń;

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Jeśli chcesz poznać szczegóły kliknij tutaj.